Aktualności

Pierwsze zgłoszenie do Regat Stepnica 2019

dodano: 2019-06-17 21:46:20

jachty podczas regat 2017 . link prowadzi do powiekszonej wersji zdjecia. Miło jest nam ogłosić, że dziś wpłynęło pierwsze zgłoszenie do VIII Regat Stepnica w klasie KWR I, Radosława Okińskiego kapitan s/y MESCALERO, któremu serdecznie już gratulujemy za dokonanie dobrego wyboru na lipcowy weekend 12-14 lipca i życzymy powodzenia w regatach. Regaty Stepnica to zamówiona żeglarska pogoda, dobra zabawa i świetna atmosfera dlatego nie odkładajcie zgłoszeń na ostatnią chwilę.

Zgłoszenia prosimy dokonywać przez wypełnienie druku znajdującego się poniżej i przesłaniu go wraz z kopią dokumentów: polisy ubezpieczeniowej, świadectwa pomiarowego, potwierdzeniem dokonania opłaty w jednym pliku pdf. z nazwą jachtu do godz. 15.00 dnia 12. lipca na adres sekretarz@stepnica.pl sekretarz@stepnica.pl Zgłoszenia przyjmowane będą także w dniu regat do godziny 09:00 na terenie przystani LOK (Kanał Młyński).

Zgłoszenie do VIII Regat Stepnica

Instrukcja

 

czytaj więcej » Pierwsze zgłoszenie do Regat Stepnica 2019

Zapraszamy na zawody wędkarskie na Kanale Czarnocińskim

dodano: 2019-06-17 10:32:45

Zawody odbędą się 23.06.2019 r. (niedziela) w Czarnocinie na Kanale Czarnocińskim. Zbiórka uczestników imprezy o godzinie 6.00 przy Kanale (wejście do Parku Natury). 
 
Zawody organizowane w ramach operacji "Wędkarski świat z zasadami - organizacja zawodów wędkarskich na terenie Gminy Stepnica ". W trakcie imprezy przewidziane jest spotkanie z przedstawicielem policji, który omówi problem występowania kłusownictwa na terenie naszej gminy i sposoby walki z nilegalnym połowem ryb.
 
Operacja współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”

czytaj więcej » Zapraszamy na zawody wędkarskie na Kanale Czarnocińskim

Regaty 2019 Zapraszamy do udziału!

dodano: 2019-06-14 14:53:32

Jachty podczas regat. Link porowadzi do powiększonej wersji zdjęciaSerdecznie zapraszamy do udziału w VIII Regatach Stepnica w dniu 13 lipca 2019 roku na akwenie Roztoki Odrzańskiej i Zalewu Szczecińskiego organizowanych wspólnie przez Gminę Stepnica, Klub Żeglarzy Samotników, Jacht Klub ,,ROZTOKA”, , Klub Sportów Wodnych ,,Szuwarek’’ Kopice i Klub Żeglarski LOK Stepnica. Regaty mają formułę imprezy żeglarskiej ukierunkowanej na integrację środowiskową i czynne uczestnictwo w imprezach związanych z obchodami Dni Stepnicy.

czytaj więcej » Regaty 2019 Zapraszamy do udziału!

Podsumowanie Akcji Honorowego Oddawania Krwi

dodano: 2019-06-13 15:30:35

W dniu 08 czerwca 2019 r. podczas akcji krwiodawstwa organizowanej w Stepnicy przez Ochotniczą Straż Pożarną udział wzięło 22 osoby, z czego 8 osób mogło oddać krew. Łącznie zebrano 3l i 600 ml życiodajnego płynu. Jest to już kolejna tego typu akcja, w której strażacy i mieszkańcy naszej gminy niosą pomoc potrzebującym.

Organizator akcji dziękuje wszystkim, którzy zechcieli podzielić się bezcennym darem jakim jest krew.

czytaj więcej » Podsumowanie Akcji Honorowego Oddawania Krwi

Informacja dla mieszkańców i turystów

dodano: 2019-06-12 15:14:05

Ważna informacja Informuje się mieszkańców i turystów, że plaża na kąpielisku w Stepnicy strzeżona będzie od dnia 22.06.2019 r.

czytaj więcej » Informacja dla mieszkańców i turystów

Dofinansowanie wymiany pieców i termomodernizacji budynków

dodano: 2019-06-12 12:44:45

informacja o naborze wniosków Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica informuje o zamiarze przystąpienia do Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego,
W przypadku otrzymania przez Gminę Stepnica dofinansowania w w/w Programie mieszkańcy naszej gminy będący:
- właścicielem domów jednorodzinnych,
- właścicielem mieszkań w domach wielorodzinnych,
- najemcą mieszkań w domach wielorodzinnych (posiadający tytuł do lokalu mieszkalnego oraz prawo do dysponowania lokalem na cele projektu w okresie realizacji i trwałości projektu),
będą mogli otrzymać wsparcie w wysokości 7 500 zł – kwota ryczałtowa na jedno indywidualne gospodarstwo domowe na zastąpienie zlikwidowanego źródła ciepła (pieca/kotła węglowego) nową jednostką wytwarzania energii cieplnej (w pierwszej kolejności na jednostkę wytwarzającą energię ze spalania gazu, dotyczy to obszarów zgazyfikowanych, tam gdzie korzystanie z energii gazowej jest uzasadnione ekonomicznie, a w drugiej kolejności inne źródła ciepła spełniające normy).
Osoby fizyczne zainteresowane przystąpieniem do w/w działania proszone są o wypełnienie ankiety

 

czytaj więcej » Dofinansowanie wymiany pieców i termomodernizacji budynków