Aktualności

mural NIEPODLEGŁA w SP w Racimierzu

dodano: 2018-10-15 15:20:45

mural NIEPODLEGŁA w SP w Racimierzu

Przy SP w Racimierzu, od strony północnej, znajduje się parking, a nieco dalej duży mur oporowy. Był on szary z widocznymi zaciekami brudu. Piszę „był”, bo w tej chwili jest pomalowany białą farbą i przygotowany do tego, aby uczniowie pokryli go kolorowymi malowidłami, nawiązującymi do rocznicy odzyskania niepodległości.

Przygotowanie muru było dużym wyzwaniem, ale z ludźmi, którzy są społecznikami i od lat współpracują ze Szkołą, wszystko jest możliwe!!!

czytaj więcej » mural NIEPODLEGŁA w SP w Racimierzu

Dobra passa Stepnicy

dodano: 2018-10-15 11:06:16

Źródło: Magazyn gospodarczy Pomorza Zachodniego Świat Biznesu - październik-listopad 2018 nr 10-11, str. 28

czytaj więcej » Dobra passa Stepnicy

Spotkania Teatralne WOLFRAM

dodano: 2018-10-11 15:54:41

Data: 16-18 listopada 2018 r.

Organizator: Teatr Kingdom of Curvy Fork
Miejsce: Teatr Kana, Piwnica Kany, pl. Św. Św. Piotra i Pawła 4/5

Spotkania Teatralne WOLFRAM przybierają w tym roku zupełnie nowy kształt! Teatr Kingdom of Curvy Fork zaprasza grupy nieformalne, teatry studenckie, grupy działające przy szkołach, ośrodkach kultury, teatry alternatywne i wszystkich niezależnych twórców do wzięcia udziału w konkursie! Profesjonalne jury po obejrzeniu prezentacji konkursowych wyłoni najlepsze spektakle, które, poza tytułem zwycięzcy Spotkań Teatralnych WOLFRAM otrzymają nagrody pieniężne i wyróżnienia.

Do udziału zaproszone są wszystkie grupy bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy poglądy uczestników. Jedynym warunkiem jest przesłanie w terminie do 20 października nagrania i krótkiej fotorelacji ze spektaklu!

czytaj więcej » Spotkania Teatralne WOLFRAM