Mistrzostwa Powiatu

aktualizacja: 2015-12-08 22:30:05

Uczesnicy zawodów. Link otwiera powiększoną wersję.W hali widowiskowo-sportowej w Stepnicy, 18 grudnia 2014 r.  rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w ramach Gimnazjady Młodzieży. Tuż przed świętami drużyny z całego powiatu goleniowskiego zjechały się do Stepnicy, aby rywalizować ze sobą o zwycięstwo.

W zawodach zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zwyciężyła reprezentacja Gimnazjum w Stepnicy, drugie miejsce w kategorii dziewcząt zajęły zawodniczki z Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie, a trzecia lokata przypadła gimnazjalistkom z Przybiernowa. W kategorii chłopców drugą lokatę wywalczyli zawodnicy z Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie, a trzecie miejsce przypadło dla Gimnazjum w Osinie. W zawodach startowało 7 szkół gimnazjalnych z powiatu goleniowskiego.

Skład drużyny dziewcząt z Gimnazjum w Stepnicy: Miranda Merta, Natalia Gierut, Samanta Kosecka. Opiekun Małgorzata Kania

Skład drużyny chłopców: Dawid Kosiński, Oskar Saładajczyk, Bartosz Blatkiewicz. Trener Karol Kania.

Stepnickie Gimnazjum będzie reprezentowało powiat goleniowski w Mistrzostwach Regionu, gdzie oprócz nich wystartują mistrzowie powiatów: kamieńskiego, gryfickiego, kołobrzeskiego oraz mistrzowie Szczecina i Świnoujścia.