Rozstrzygnięcie konkursu "Wiersz o bibliotece"

aktualizacja: 2017-06-05 10:46:18

uczestnicy konkursy wiersz o bibliotece 17 maja podczas długiej przerwy o godzinie 12:35 w bibliotece szkolnej spotkali się uczestniczy konkursu literackiego pt.: "Wiersz o bibliotece".

Do konkursu zgłosiło się trzynastu śmiałków. Znaleźli się wśród nich uczniowie klas IV - VI Szkoły Podstawowej im. Konstantego Maciejewicza , Gimnazjum im. Dywizjonu 303 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Racimierzu. Trzeba przyznać, zadanie konkursowe nie było łatwe, ale chęci i próby tworzenia, docenione. Wszyscy uczestnicy konkursu, otrzymali podarunki. Nagrody i dyplomy wręczyła dzieciom pani wicedyrektor Emilia - Chlebcewicz Piznal, która wraz z panią dyrektor Jolantą Jędrzejewską zasiadała w jury konkursu.

Laureatami zostali:

1 miejsce - NATALIA KLESZCZ klasa V B

2 miejsce - JULIA WYSZYŃSKA klasa V A

3 miejsce - GABRIELA SCHABEK klasa V B oraz EMIL SZEMBEL klasa IV A

Pozostali uczniowie na zachętę otrzymali dyplomy udziału w konkursie, drewniane zakładki do książek i długopisy. Konkurs powstał w ramach Tygodnia Bibliotek a zorganizowały go: pani Małgorzata Gałan z Gminnej Biblioteki Publicznej oraz pani Anna Bochniarz- Mutkowska z biblioteki szkolnej. Dziękujemy odważnym zuchom, którzy nie przestraszyli się zadania i podjęli wyzwanie.

Galeria zdjęć