Finał IV edycji Powiatowego Turnieju Chłopskiej Szkoły Biznesu

aktualizacja: 2018-10-18 08:23:59

Na zdjęciu zwycięzcy Turnieju IV edycji CSB. Link prowadzi do powiększonej wersji zdjęcia.W dniu 11 maja 2018 roku w Zespole Szkolno–Przedszkolnym im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy odbył się finał IV edycji Powiatowego Turnieju Chłopskiej Szkoły Biznesu o Puchar Starosty Goleniowskiego. W finale udział wzięło 200 uczestników podzielonych na 100 par. Byli to uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum, a także uczniowie szkół średnich z gmin Goleniów, Nowogard, Osina i Stepnica.

Klasyfikacja końcowa finału III edycji wyglądała następująco:
I miejsce – Adam Korniejczuk i Kacper Raczyński – Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich
II miejsce – Dawid Napieraj i Dawid Szymczak – Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich
III miejsce – Maja Kowalska i Julia Piwowarczyk – ZSO II LO, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

Nagrody laureatom wręczyli: Starosta Goleniowski pan Tomasz Kulinicz, Prezes Lokalnej Grupy Działania pan Zbigniew Łukaszewski, Radny powiatowy pan Krzysztof Wasiluk oraz z-ca Burmistrza pani Stanisława Rzymczyk, która wręczyła również nagrodę specjalną, ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica dla najlepszej pary uczestników uczącej się w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Stepnicy. Nagrody te otrzymali: Aleksander Chodyniecki i Kamil Beczek. Finaliści IV edycji (19 najlepszych par) w dniach od 18 do 19 czerwca br. pojadą w nagrodę na wycieczkę do Gdańska. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Powiatowego Turnieju Chłopskiej Szkoły Biznesu jest Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego. To działanie realizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.