Oferta pracy

aktualizacja: 2020-11-02 08:56:34

logo oferta pracySerwach to rodzinna firma, wyłącznie z polskim kapitałem, działająca nieprzerwanie od 1996 roku. Naszą specjalnością jest produkcja opakowań z tektury falistej. Oferta pracy jaką oferujemy dotyczy stanowiska:

Pracownik Produkcji

Zadania i obowiązki:

Jako Pracownik Produkcji będziesz współpracował z zespołem profesjonalistów przy produkcji opakowań z tektury falistej

Wymagania:

gotowość do pracy w systemie II i III zmianowym: 6-14,14-22,22-6 (od poniedziałku do piątku)

umiejętność pracy w zespole

zaangażowanie i chęć do nauki

Oferujemy:

Umowę o pracę (I umowa próbna-3 miesiące, II umowa na czas określony-1 rok, III umowa na czas nieokreślony)

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa: 2600 zł brutto plus gwarantowana premia od 500zł brutto od pierwszego miesiąca zatrudnienia)

Cykliczne podwyżki wynagrodzenia (zmiana umowy, staż pracy, zaangażowanie itp.)

Stabilność zatrudnienia (80% załogi to pracownicy z wieloletnim stażem pracy)

Przyjazne środowisko pracy

Pakiet socjalny: bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, karty multisport, imprezy firmowe

Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

Pracę w ścisłym centrum Goleniowa
Jeżeli poszukujesz pracy dającej poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia oraz przyjaznej atmosfery - zgłoś się do na
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres  e-mailowy  rozanskam@serwach.com.pl , kaczord@serwach.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.