Uwaga ważna informacja dla pacjentów przychodni Balticmed

aktualizacja: 2020-04-01 07:58:11

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym wirusem sars-cov-2 wprowadzamy regulacje w funkcjonowaniu przychodni. Zmiany ustanowiono, aby uchronić nas wszystkich przed zakażeniem. Uprzejmie prosimy o ich uszanowanie.

Rejestracja do przychodni odbywać się będzie tylko telefonicznie.

Wszystkie wizyty, których brak realizacji nie grozi pogorszeniem stanu zdrowia ( czyli nie są pilne ) pacjenta będą przekładane

Wszystkie wizyty, o ile to możliwe, będziemy realizować

telefonicznie:   91 577 41 38

mailowo:          stepnica@balticmed.pl

(adresy e-mailowe i telefony dostępne również na stronie www.balticmed.pl w zakładce „kontakt” )  – także wystawianie recept i zwolnień.

Specjalnie dla naszych pacjentów uruchomiliśmy dwie infolinie, gdzie będą dla was dostępni lekarze w godzinach 8.00-18.00. Lekarz podczas konsultacji telefonicznej ma dostęp do waszej dokumentacji medycznej, może wystawić zwolnienie i receptę.

Infolinia internistyczna: 727 48 48 48

Infolinia pediatryczna:  792 70 46 16

W poczekalni przychodni jednocześnie mogą znajdować się maksymalnie 3 osoby. Proszę zachować odstęp min. 1,5m od innych pacjentów.

Podczas przebywania w przychodni prosimy zasłaniać usta w trakcie kichania i kaszlu oraz dezynfekować ręce przy pomocy obecnych w placówce bezdotykowych dozowników.

Do odwołania wstrzymane zostaje funkcjonowanie punktu w Łące – prosimy o kontakt z przychodnią w Stepnicy.

Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy o wyrozumiałość. Najbliższe tygodnie są kluczowe pod względem ograniczenia epidemii i wprowadzone przez nas regulacje mają zapewnić możliwe najskuteczniejsze jej zahamowanie.

Zygmunt Gliński

Balticmed