UWAGA - Czasowe zamknięcie drogi w Stepnicy

aktualizacja: 2021-10-27 15:26:08

uwaga

Informujemy, iż na podstawie przekazanych do tutejszego urzędu informacji od firmy  STRABAG w związku z inwestycją: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 111 na odcinku Recław – Stepnica (Przejście przez Stepnicę Etap I)”, informujemy o  wprowadzeniu objazdu przez ul. Józefa Piłsudskiego oraz ul. Dworcową w miejscowości Stepnica w dniach  02.11 – 03.12.2021r. 

Niemożliwy będzie przejazd przez ul. B. Krzywoustego w okolicy skrzyżowania ul. B. Krzywoustego i ul. prof. Zbigniewa Religi, związane jest to z wykonywaniem przepustu i budową ronda, dlatego:

- ruch pojazdów z kierunku Szczecina zostanie skierowany na ul. Józefa Piłsudskiego  na skrzyżowaniu ul. B. Krzywoustego i Józefa Piłsudskiego z możliwością dojazdu do posesji ulic B. Krzywoustego (DW111) i Radosnej.

- ruch pojazdów z kierunku Wolin/Stepniczka zostanie skierowany w stronę Szczecina na ul. Dworcową na skrzyżowaniu  ul. B. Krzywoustego z ul Dworcową  z możliwością dojazdu do posesji ulicy B. Krzywoustego (DW111) i ulic boczny połączonych z ul Krzywoustego na odcinku od ul. Dworcowej do posesji 59 przy ul. B. Krzywoustego.

pismo firmy Strabag