III miejsce dziewcząt z Racimierza w turnieju tenisa stołowego

aktualizacja: 2016-03-10 12:57:00

Tenis stołowy – Międzyzdroje 2016

uczennice SP Racimierz z pucharami W dniu 22 lutego 2016 odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 6 zespołów, mistrzów w swoich powiatach. W drodze losowania wyłoniono 2 grupy. Drużyna z SP w Racimierzu trafiła do grupy z Drzonowem (mistrz powiatu Kołobrzeg) i Trzebiatowem (mistrz powiatu Gryfice). Pokonaliśmy Drzonowo 3 : 0 oraz Trzebiatów 3 : 1. W meczu o wejście do finału przegraliśmy z SP nr 45 Szczecin. W meczu o 3 miejsce ponownie pokonaliśmy Drzonowo 3 : 0. W turnieju zwyciężyły Międzyzdroje przed Szczecinem i Racimierzem. Naszą szkołę bardzo dobrze reprezentowały Wanessa Merta i Laura Grądz. Trzeba podkreślić, że dziewczęta miały trudne zadanie, gdyż w drużynach z Międzyzdrojów i Szczecina grały zawodniczki trenujące w klubach sportowych.  W nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i puchar.