• Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
Dziś jest środa 03 września 2014, dziś są imieniny: Izabeli i Szymona
nasz kanał TV
gaz
mikroporady
LGR
CZG
Krajobraz rzeczny
pogadaj

Konsultacje społeczne

Zadaj pytanie

Regulamin:

 1. Zadać pytanie Burmistrzowi mogą wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet.
 2. Aby zadać pytanie należy wypełnić wymagane pola formularza.
 3. Burmistrz udziela odpowiedzi na zadane pytania w terminie do 14 dni roboczych.
 4. Nie będą publikowane pytania:
  1. na które już wcześniej została udzielona odpowiedź,
  2. obraźliwe i napastliwe w formie lub treści,
  3. ponaglające,
  4. nie dotyczące spraw służbowych.
 5. O tym, czy dane pytanie spełnia warunki regulaminu decyduje Burmistrz.
 6. Publikowane pytania są prywatnymi opiniami użytkowników.
 7. Burmistrz nie ponosi odpowiedzialności za treść pytań. Administrator strony posiada podgląd adresu IP osoby zadającej pytanie.
Autor: lokatorka data dodania: 2014-07-30 22:26:35

Dzien dobry! Panie Burmistrzu, czy istnieje mozliwosc zamontowania niewielkich koszy tuz przy nowych lawkach, ktore znajduja sie przed blokami nowego osiedla? Pod i przy lawkach lezy pelno petow, niedopalkow papierosow... Wiele osob pali papiery na zewnatrz i mysle ze takie kosze znalazlyby swoje zastosowanie i lepsze to niz zasmiecanie dopiero co powstalych obejsc osiedla? Dziekuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam!

Odpowiedź:

Dzień dobry. Kosze zamontujemy.

                   Andrzej Wyganowski

     Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: data dodania: 2014-07-30 16:47:17

Witam.panie wojcie jak to jest z tymi smieciami sa one odbierane raz w miesiacu w pierwszy poniedzialek miesiaca? Jezeli pan chce moge panu wyslac jak to wyglada na mojej posesji smietnik jest pelen robale wychodZa ze smietnika na podworku stoja 4 worki z smieciami nie segregowanymi.Przy takich teperaturach jakie sa teraz to nawet z tych workow wychodza glozdy (robale) nie wiem jak to opisac moze najlepiej bedzie jak zaczne je wywozic do lasu lub gdzies na ląke i bedzie swiety spokuj o smrodzie nie wspominam! Pozdrawiam

Odpowiedź:

Dzień dobry. Na ten temat udzielałem w ostatnim czasie wielokrotnie odpowiedzi i wyjaśnień, proszę przeczytać moje odpowiedzi. Proponuje wyposażyć się w pojemniki zamiast worków.

                                 Andrzej Wyganowski

                     Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Weronika data dodania: 2014-07-29 20:29:48

Drogi Panie Burmistrzu , wielka prośba do Pana !!! Czy mógłby Pan dopilnować aby przyszłoroczny Jazz Piknik nie odbywał się w tym samym czasie co "Pyromagic" w Szczecinie? Co roku zmagam się z tym samym dylematem, którą imprezę wybrać, kiedy obie są wspaniałe i szkoda, że kosztem jednej musi nas omijać druga.

Odpowiedź:

Dzień dobry. Biorąc pod uwagę, że jest to okres, w którym odbywa się w ościennych gminach bardzo dużo różnych imprez, będzie bardzo trudno spełnić Pani życzenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę przyjemnej zabawy - mam nadzieję, że w Stepnicy.

                                    Andrzej Wyganowski

                          Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: hjk data dodania: 2014-07-29 13:42:06

witam,cy jest jakiś termin do kiedy trzeba zamontowac listwy kapinosowe na balkonie?

Odpowiedź:

Dzień dobry. W tych sprawach proszę zwracać się do tut. urzędu, do Pani Mirosławy Nowak  lub Anny Humieja,  można to robić również pisemnie na adres urzędu.

                             Andrzej Wyganowski

                 Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

 

Autor: Kopiczanka data dodania: 2014-07-29 12:16:21

Dzień dobry Panie Burmistrzu! Staram się nie zawracać Panu głowy zbędnymi pytaniami, lecz na moje nikt inny odpowiedzieć nie umiał/nie mógł (?). Chciałam się dowiedzieć czy wie Pan może czy droga w Świętowicach (kierunek Czarnocin), będzie remontowana?? Przeraźliwe wyboje dostarczają autom niezłych wrażeń a w następstwie naszym kieszeniom, kiedy zmuszeni jesteśmy remontować zawieszenia. Nadmienię, że próbowałam się dowiedzieć czegoś telefonicznie odnośnie remontu, w starostwie powiatowym, lecz słyszałam tylko, że pracownik nie jest uprawniony do udzielania odpowiedzi na pytanie od osoby nieznajomej... :(

Odpowiedź:

Dzień dobry. Z informacji jaką uzyskałem od Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Goleniowie wynika, że Starostwo w najbliższym okresie czasu nie przewiduje remontu tej drogi. Proponuję, aby w przypadku uszkodzenia samochodu występować o odszkodowanie do Starostwa. Oczywiście jak co roku złożę odpowiedni wniosek do Starostwa, aby ująć w budżecie na 2015 r. odpowiednie środki finansowe na remont tej drogi.

                                      Andrzej Wyganowski

                          Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: ciekawski data dodania: 2014-07-28 12:16:41

Witam ponownie odnośnie odbioru "śmieci" proszę mi powiedzieć ile kursów jednego dnia robi śmieciarka ze Stepnicy na wysypisko, wydaje mi się, że co najmniej 3 bo na jeden raz nie są w stanie tego zabrać, więc co za różnica czy zrobią 1 kurs co 2 tyg czy 3 raz na miesiąc?

Odpowiedź:

Dzień dobry. Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Goleniowie, na mój wniosek w terminie 14 dni dokona analizy problemu wywozu odpadów z naszej gminy w cyklu dwa razy w miesiącu, przede wszystkim pod kątem ewentualnych kosztów. Ta analiza będzie podstawą do podjęcia decyzji dot. zmiany cyklu odbioru odpadów z naszej gminy.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Andrzej Wyganowski

                             Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

 

Autor: żeglarz data dodania: 2014-07-28 10:30:20

Dzień dobry.Panie Burmistrzu,w którymś z postów wspomniał Pan,że ma Pan w Stepnicy największa marinę nad Zalewem Szczecińskim.W każdy weekend i podczas masowych imprez cumuje tu masa jachtów(też zagranicznych)Widze zdziwienie ,że na nabrzeżu nie ma prądu,jest brudny rozwalający się barak z 4 toaletami a po deszczu brodzi się w błocie,bo po stronie klubowej nie ma nawet utwardzonej drogi.Czy przewiduje Pan jeszcze jakieś inwestycje na przystani?Czy nie warto przykładem innych marin w rejonie(Wolin ,Kamień,Dziwnów wprowadzić zniżkę w opłatach dla jachtów zarejestrowanych w Stepnicy-w końcu promują Pańskie miasto i gminę nosząc nazwę na rufie.Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź:

Dzień dobry. Aktualnie złożyliśmy wniosek do Regionalnego Programu Operacyjnego o przyznanie dotacji na wybudowanie po obu brzegach kanału słupków prądowych i punktów pobierania wody. W ramach tego projektu, ma też być wybudowany bosmanat, sanitariaty i natryski. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez Urząd Marszałkowski, to ta inwestycja zostanie zakończona w czerwcu 2015 r. Stawki uzależnione są od dzierżawcy.

                                               Andrzej Wyganowski

                                  Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Mieszkańcy BOGUSŁAWIA data dodania: 2014-07-28 09:59:26

Witam! Proszę wziąc pod uwagę zrobienie chodnika na nowej jezdni za cmentarzem. Wszyscy mieszkańcy Boguslawia korzystaja z tej drogi a i nie tylko. Jest wielu spacerowiczow czy rodzin z dziecmi na rolkach czy z wozkami. A jest to dosc niebezpieczna droga, samochody maja gdzie się rozpedzac. Pozdrawiam

Odpowiedź:

Dzień dobry.  Wybudowanie chodnika jest niemożliwe z powodu braku gminnego gruntu przyległego do jezdni.

                                  Andrzej Wyganowski

                    Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: mieszkaniec data dodania: 2014-07-27 15:11:46

Pozdrawiam Pana Burmistrza! Jako mieszkaniec Stepnicy jestem zadowolony z Pańskich rządów!! Boli mnie problem z odpadami gabarytowymi i normalnymi, wywóz śmieci raz w miesiącu to zdecydowanie z rzadko, na dwie osoby w gospodarstwie starczy, ale posiadam dużą rodzinę i niestety nie starcza, co najmniej raz na 2 tyg. i będzie dobrze. Argumenty że to kosztuje nie docierają do mnie, bo wole zapłacić te parę zł i nie chować worków ze śmieciami po szopach, tylko szczury się wtedy lęgną, a to już nie dobrze. Jeszcze jedna rzecz, nie wierzę że gminy nie stać na utrzymanie siłowni w Racimierzu! Po co zamykać coś co funkcjonuje i daje komuś przyjemność? Można to zrobić też odpłatnie, bez przesady oczywiście, np:połowa gmina i połowa z biletów wstępu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!!!

Odpowiedź:

Dzień dobry. Odpady wielkogabarytowe będzie można dostarczać do gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, który zostanie wybudowany w Stepnicy w pobliżu oczyszczalni ścieków. Budowa tego punktu, jeżeli zostanie pozytywnie rozpatrzony nasz wniosek o dofinansowanie środkami unijnymi, rozpocznie się jeszcze w tym roku. Odpady te będą również raz w roku odbierane na koszt gminy z posesji. Nie możemy wprowadzić odbioru odpadów zmieszanych dwa razy w miesiącu, ponieważ koszty odbioru wzrosłyby  dwukrotnie, co jest niemożliwe do udźwignięcia przez znaczną większość naszych mieszkańców.  Może lepszym rozwiązaniem Pańskiego problemu było by zaopatrzenie się w pojemniki na śmieci zamiast worków.

                          Andrzej Wyganowski                                                                                                                                                                                                                                Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: ja data dodania: 2014-07-27 07:43:49

czy mozna zamontowac antene satelitarna na bolkonie na nowym osiedlu

Odpowiedź:

Dzień dobry. W takich sprawach proszę zwracać się z prośbą na piśmie do burmistrza.

                                         Andrzej Wyganowski

                            Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Mieszkanka data dodania: 2014-07-26 11:05:08

Witam pana Burmistrza.Czy mógłby pan cos zrobic z dzikami na terenie Bogusławia? Strach wyjść na dwór .A co będzie jeśli dzieci będą do szkoły iść czy jeździć rowerem. Proszę o zrobienie czegoś z tym. Pozdrawiam.

Odpowiedź:

Dzień dobry. Proszę o określenie miejsca, w którym te dziki występują wówczas łatwiej będzie można podjąć  interwencję np. przy wykorzystaniu koła łowieckiego.

                                                                                                                                                                                                                                                                     Andrzej Wyganowski

                              Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: data dodania: 2014-07-24 00:13:01

Witam czy wiadomo juz coś odnośnie nowego prywatnego przedszkola i żłobkaw nowym oosiedlu? Pozdrawi am

Odpowiedź:

Dzień dobry. Przetarg na dzierżawę pomieszczeń z przeznaczeniem na żłobek i przedszkole, odbędzie się w drugiej połowie sierpnia b.r. Termin uruchomienia zależny będzie od inwestora, który wygra przetarg.

                                       Andrzej Wyganowski

                           Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: ciekawski data dodania: 2014-07-23 14:28:11

Witam pana burmistrza czy mógłby ktoś doprowadzić do porządku ścieżkę rowerową ponieważ jest bardzo dziurawa a i pobocze też nie wygląda za ciekawie i jeszcze pytanie odnośnie plaży czy jest możliwość postawienia zjeżdżalni podobnej do tej z lubczyny

Odpowiedź:

Dzień dobry. Ścieżkę rowerową poprawiamy sukcesywnie, ale rozkopywana jest przez bobry i dziki. Możliwość montażu zjeżdżalni na plaży istnieje, ale koszt zjeżdżalni średniej klasy to około 300 tys. zł. Trzeba też brać pod uwagę koszty eksploatacji i utrzymania zjeżdżalni.  W przyszłości trzeba będzie poszukać dofinansowania z unii i rozważyć montaż zjeżdżalni na naszej plaży.

                                   Andrzej Wyganowski

                       Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Kajetan. data dodania: 2014-07-21 21:38:00

Witam. Chciałbym zadać pytanie odnośnie siłowni w Racimierzu. Z tego co słyszałem siłownia ma być zamykana. Ale P. Burmistrz na prawdę nie wie ile ta siłownia dla nas znaczy, jest to jedyne miejsce w którym można, się wyżyć, polepszać pracę nad sobą, oraz swoim charakterem. Na naszą siłownie chodzi trenować dużo więcej osób niż na siłownie w Stepnicy. Czy na prawdę jest mus zamykania jej? Pan nie wie co to oznacza dla wielu z nas, kiedy się zaczyna coś i kocha się to co robi, i nagle trzeba to przerwać, jest to uczucie niespełnionych ambicji. Siłownia niby nie jest niby jeszcze zamknięta, lecz od początku lipca pan Janusz nie udostępnia nam kluczy. W imieniu wszystkich trenujących, proszę o rozmyślenie nad tą sprawą. Z góry dziękuję, i pozdrawiam :)

Odpowiedź:

Dzień dobry. Gminy po prostu nie stać na jej utrzymywanie. Aby zrekompensować stratę, wybudowaliśmy z dotacji unijnej siłownię zewnętrzną w Łące. Możemy rozważyć wybudowanie w 2015 r. podobnej siłowni zewnętrznej na placu przy remizie OSP w Racimierzu lub na stadionie w Racimierzu. Siłownię taką możemy wybudować przy dofinansowaniu z unii i nie wymaga ona dużych środków finansowych na jej bieżące utrzymanie. Pomieszczenia po starej świetlicy i siłowni zostaną sprzedane w przetargu nieograniczonym z przeznaczeniem na mieszkanie lub lokal usługowy.

                                   Andrzej Wyganowski

                       Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Autor: mieszkaniec data dodania: 2014-07-21 11:39:03

PANIE BURMISTRZU CZY NIE MOZNA USTAWIC ZAKAZU POSTOJU NA CHODNIKACH NA UL KOSCIUSZKI IPORTOWEJ PRZECIEZ CI TURYSCI ZNISZCZA NAM WSZYSTKIE CHODNIKI KTORE I TAK SA W ZYLYM STANIE PROSZE O PODEJSCIE DO SPRAWY POWAZNIE DZIEKUJE

Odpowiedź:

Dzień dobry. Ulice T. Kościuszki i Portowa planowane są w 2015 r. do przebudowy łącznie z budową nowych chodników i parkingów. Po przebudowie można rozważyć  zakaz parkowania na chodnikach.

                               Andrzej Wyganowski

                    Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Czepialski data dodania: 2014-07-21 00:19:20

Proszę odpowiedzieć, po jakiego grzyba żeś Pan nastawiał tych wszystkich lamp na plaży skoro się nie palą? Od początku sezonu nie palą się lampy na drodze głównej i deptaku bocznym wzdłuż plaży, totalne zaciemnienie. Pali się tylko kilka lamp na molo i to w nieładzie co pozwala sądzić że to nie oszczędność tylko po prostu żarówki się przepaliły i nikt tego nie sprawdza. Całość wypada bardzo słabo. Są dwa warianty tej sytuacji, oba złe. Albo jest to złe zarządzanie i brak nadzoru na tym co ważne ( w tym przypadku bezpieczeństwo i estetyka miejsca publicznego odwiedzanego takie wieczorami i w nocy, albo oszczędzanie co w tym przypadku jest po prostu śmieszne. Wszystko w obecnych czasach można zaplanować i obliczyć koszty jakie będziemy ponosić z konkretnej inwestycji. Więc skoro zamontowaliście takie oświetlenie i w takiej ilości to chyba musieliście sobie zdawać sprawę z kosztów? Trza było zastosować nowoczesne oświetlenie led wspomagane słońcem i wiatrem (nie trzeba daleko jechać żeby takie nowoczesne lampy obejrzeć)i było by po sprawie. Moja diagnoza jest taka żeście pojechali po taniości podobnie jak w przypadku innych "iwestycji" .Chciał Pan z tych milionów wybudować jak najwięcej, zrobić wielkie łał i to się udaje ale to jest na chwilę. Na dłuższą metę takie działania przyniosą więcej szkody niż pożytku. Niestety są już pierwsze objawy Pańskich nieskoordynowanych i niezaplanowanych szerzej działań ale o tym innym razem. Na razie poprzestańmy na plaży. Moja ocena - trzy na szynach.

Odpowiedź:

Dzień dobry. Każdy ma prawo do indywidualnej oceny tego, co robimy dla naszej gminy i ja to szanuję, ale w swojej ocenie zapomniał Pan, jak ta plaża wyglądała kilka lat temu. Praktycznie nic na niej nie było poza brudnym piachem, pochodzącym z pogłębienia toru wodnego. Ciekawe jaką ocenę wystawiłby Pan jej wówczas. Proszę aby Pan w dzisiejszej ocenie zauważył również, że nasza plaża została wyposażona w 160 metrowej długości molo, kosze plażowe i inny sprzęt do tzw. plażowania, przebieralnie, funkcjonuje też dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu pływającego, plac zabaw i siłownia zewnętrzna. Z plaży wywieziono około 5 tys. ton brudnego piachu i tyle samo przewieziono czystego.  Na plaży wykonano również alejki spacerowe wyposażone w nowe ławki. Proszę również w swojej ocenie wziąć pod uwagę, że nasza plaża trzy lata z rzędu otrzymuje „Błękitną Flagę”, przyznawaną przez międzynarodową komisję z siedzibą w Danii, a więc musi spełniać takie same kryteria jak np. plaża w Egipcie, Tunezji czy Świnoujściu, którym również, ta sama komisja przyznała „Błękitną Flagę”. Chciałbym również Pana poinformować, że w aktualnie prowadzonym przez Głos Szczeciński rankingu internetowym na najlepszą plażę śródlądową nasza plaża jest na pierwszym miejscu z dość dużą przewagą nad innymi plażami. Proponuję także Panu, aby dla rzetelności oceny porozmawiał Pan  z ludźmi, którzy korzystają z plaży, a jest ich coraz więcej ze Szczecina, Goleniowa i innych pobliskich miejscowości. Ludzie ci przyjeżdżają na naszą plaże, są bardzo zadowoleni  i zostawiają swoje pieniądze w naszych sklepach i punktach gastronomicznych i o oto nam chodziło, budując praktycznie nową plażę.

Ma Pan rację, że tak nie powinno być, że kilka latarni się nie paliło z powodu przepalonych żarówek, ale je wymienimy i będzie dobrze. Pozdrawiam i mam nadzieję, że po mojej odpowiedzi  zmieni Pan ocenę na trochę wyższą niż „ trzy na szynach”.

                                    Andrzej Wyganowski

                          Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Barbara data dodania: 2014-07-18 14:10:34

Dzien dobry. Chciała bym sie miedzy innymi odnieść do listu Pani Karoliny J,tacy ludzie mnie przerazaja,bije od nich niemoc,nieudolność i użalanie sie nad soba.Aby pisac czy ktos dostal mieszkanie czy nie,czy kogos stac na cokolwiek czy nie ,czy ma sie pomoc od rodziny czy nie.....itp,trzeba miec cos z glowa. Moje dzieci sa dorosle,pracuja i zarabiaja sami na siebie,z nieba im nic nie leci,dosc wczesnie musieli sie nauczyc samodzielnosci i szacunku do ciezko zarobionych przez siebie pieniedzy,my jako rodzice nigdy nie bylismy na urlopie..dlaczego???? a no wlasnie dlatego by swoim dzieciom zagwarantowac godne warunki i nauczyc ich pracy i odpowiedzialnosci,to ze kogos stac pomoc wlasnym dzieciom nie powinno nikogo interesowac,jak mozna zagladac komus do porfela??? a jesli juz ktos ma cokolwiek wiecej od innych w tym porfelu to napewno nikt mu nie wsadzil,tylko ciezka praca i wieloma wyrzeczeniami to osiagnal!!!Pani Karolinie radzila bym zakasac rekawy i wziasc sie do roboty a nie interesowac sie kto ile zarabia i czy kogos stac na cos czy nie:)Normalny czlowiek to by nawet wstydzil sie zadac takie pytanie a wlasciwie juz durne informacje na lamach strony,wstyd !!!Wstyd mi rowniez za tych ludzi co tutaj oczerniaja po nazwisku innych,z ukrycia.....niczym konfidenci.A tak na marginesie Pani Karolino by zamieszkac w tych nowiutenkich mieszkaniach to trzeba tez nie malych pieniedzy,a wiec nie sadze ze gdyby je pani otrzymala byloby Pania stac w nim zamieszkac.A ja wlasnie jestem rodzicem i pomogla bym dziecku sie urzadzic :)bo mnie stac !!!Prosze wyciagnac jakis morał z tego listu i nastepny raz sie gleboko zastanowic nad swoim bazgroleniem co ślina na język przyniesie.A Pana Burmistrza serdecznie pozdrawiam i zycze duzo,duzo cierpliwości i wyrozumiałości do takowych mieszkańców naszej gminy :)

Odpowiedź:

Dzień dobry. Niestety w dzisiejszej rzeczywistości wielu ludzi przyjmuje postawę roszczeniową i uważa, że to gmina winna zapewnić im mieszkania i środki do życia.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Andrzej Wyganowski

                                  Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Stepniczanka data dodania: 2014-07-18 10:43:36

Witam i dziekuje ślicznie za odpowiedz Nie twierdze ze P Wioleta Klosowicz była Vipem na Dniach Stepnicy Panie burmistrzu lecz chodzi mi o to iż tak sie zachowuje i nie jest to tylko moja opinia ale i osob z tłumu uczestniczących w imprezie Moja rada to wiecej uśmiechu i pogody ducha dla bo bycie wolontariuszem to przyjemność jak sadze i osobisty wybór a nie robienie łaski ludzia bo takie zachowanie nie przyciąga nikogo a daje odwrotny skutek co powtarzam nie jest tylko moja opinia Pozdrawiam i życzę wlasnie tej pogody ducha i uśmiechu dla wszystkich wolontariuszy :-) i personelu naszego urzędu i Panu burmistrzu.

Odpowiedź:

Dzień dobry. Bardzo dziękuję, postaram się więcej uśmiechać.

                                      Andrzej Wyganowski

                            Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Julka data dodania: 2014-07-17 22:59:34

Panie Burmistrzu chciałam zapytać co Pan planuje zrobić na na gruncie na przeciwko CPN-u, nawieziono dużo ziemi, pewnie wyrównają, czy ten tern będzie podzielony na działki budowlane czy są jakieś inne plany.

Odpowiedź:

Dzień dobry. Jest to teren przewidziany z zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego gminy pod działalność usługowo-przemysłową nieuciążliwą. Aktualnie mamy zainteresowanie inwestorów prywatnych budową myjni samochodowej. Czekamy na inne propozycje ze strony inwestorów prywatnych w zakresie nieuciążliwej działalności przemysłowo-usługowej. Teren ten nie jest przewidziany pod budownictwo jednorodzinne.

                                                                                                                                                                                                                                                                                  Andrzej Wyganowski

                    Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Autor: Tomasz Stacewicz data dodania: 2014-07-17 21:57:29

Witam mam pytanie odnosnie piecyka gazowego w łazience .co z nim kto go podłaczy jak mam sie tym zajac

Odpowiedź:

Dzień dobry. W tej sprawie proszę skontaktować się z Panią Mirosławą Nowak z tut. urzędu tel. 91  418 85 21 wew. 16.

                                 Andrzej Wyganowski

                  Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

Kalendarz imprez

Licznik
Odwiedziło nas:
1444720
osób
Dane adresowe

Urząd Miasta i Gminy Stepnica
ul. T. Kościuszki 4
72-112 Stepnica

tel. 091 418 85 21 - sekretariat
fax 091 418 85 80
e-mail: ug@stepnica.pl

Ważne informacje

NIP: 856-00-08-633
REGON: 000544220
konto: 70 1020 4812 0000 0502 0044 7870

Godziny pracy

Urząd jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia